Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Elastyczny statyw giętki uchwyt Tripod na telefon

Dostępny - 24h

Statyw elastyczny do telefonu

  • kolor: czarny
  • wymiary zestawu: 3/3/24,5cm
  • wymiary statywu: 3/3/16,5cm
  • szerokość uchwytu na telefon (min/max): 5,2/8,5cm
  • waga zestawu: 54g

Szerokie możliwości rejestracji obrazu, jakie dają obecnie dostępne urządzenia elektroniczne, sprawiają, że warto zadbać o jak najlepsze efekty w postaci zdjęć lub filmów. Dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesoriów, można w prosty sposób poprawić ich jakość. Wykorzystanie elastycznego mini statywu do aparatu, telefonu, czy kamery cyfrowej, pozwala na ustawienie każdego z urządzeń na dowolnej powierzchni.

Dowiedz się więcejShow less
10,98 zł (brutto)
Stan:
Nowy produkt
Index:
ST3877
Dodaj do listy życzeń
Opis

STATYW ELASTYCZNY DO TELEFONU

  • SZEROKI ZAKRES STOSOWANIA – posiada śrubę mocującą oraz uchwyt na smartphone'a umożliwiają zastosowanie przy aparatach, kamerach cyfrowych oraz telefonach.
  • PRECYZYJNA REGULACJA – jest wyposażona w kulowa głowica, możliwość ta daje nam dostosowanie pożądanego kadru oraz elastyczne nóżki pozwalają na precyzyjne ustawienie urządzenia.
  • ŁATWY TRANSPORT – jego mały rozmiar oraz niska waga umożliwiają zabranie akcesorium w każdą podróż. Nie zajmuję wiele miejsca w torbie, a nawet zmieści się w kieszeni bluzy czy kurtki.
  • GUMOWE STOPKI – stopki są wykończone z gumy, działają antypoślizgowo i poprawiają stabilność. Pozwalają na stabilne zamocowanie mini statywu na najbardziej wymagającym podłożu.
  • SPECYFIKACJA – kolor: czarny; wymiary zestawu: 3/3/24,5cm; wymiary statywu: 3/3/16,5cm; szerokość uchwytu na telefon (min/max): 5,2/8,5cm; waga zestawu: 54g.

ŚRUBA LUB SELFIE STICK Tripod posiada śrubę mocującą 1/4", do której można bezpośrednio przykręcić sprzęt posiadający tego typu mocowanie. W przypadku chęci użycia smartphone'a, należy wykorzystać znajdujący się w zestawie specjalny selfie stick na telefon o rozstawie od 5,2 do 8,5cm.

ŁATWY MONTAŻ Zamocowanie w nim urządzenia jest proste i możliwe do wykonania zaledwie w kilka sekund. Precyzyjne ustawienie kadru gwarantuje regulowana głowica kulowa.

NÓŻKI Elastyczne nóżki z gumowymi stopkami pozwalają na stabilne zamocowanie mini statywu na najbardziej wymagającym podłożu. Otulina nóżek wykonana jest z miękkiej pianki, co umożliwia zamocowanie akcesorium na gałęzi, poręczy lub słupku.

PRZENOŚNY Mini statyw jest lekki, co pozwala bez problemu zabrać go w każdą podróż lub na bliższą wycieczkę bądź spacer.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
ST3877

Opis

STAN
Nowy
Opinie
Brak komentarzy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępny - 24h
2,99 zł (brutto)
ADAPTER MICROUSB NA OTG Umożliwia podłączenie urządzeń z USB (pendrive, dyski przenośne, klawiatury, myszki) z urządzeniami z microUSB (telefony komórkowe czy tablety z OTG) funkcja OTG pozwala przesyłać dane pomiędzy...

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj