Your message at here

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Destroy All Humans Big Willy Unleashed Wii

Marka:
Dostępny - 24h

Destroy All Humans! Big Willy Unleashed jest kolejnym tytułem z tytułowej serii, cieszącej się dość dużym powodzeniem wśród sympatyków gier komputerowych. Podobnie jak w poprzednich częściach tej zabawnej zręcznościówki, przejmujemy kontrolę nad Crypto 137, istotą pochodzącą z innej planety i mającą oczywiście w planach zlikwidowanie wszystkich mieszkańców naszego globu. Big Willy Unleashed nie jest jednak pełnoprawną kontynuacją serii, a raczej uzupełnieniem dla wydanego na PS3 i Xbox’a 360 Destroy All Humans! Path of the Furon. Za przygotowanie obu tych gier odpowiedzialne jest nowo powstałe studio developerskie o nazwie Sandblast Games. Big Willy Unleashed powstawało z myślą o trzech konsolach – PlayStation 2, PlayStation Portable oraz Wii – przy czym ostatnia z wymienionych odgrywała największą rolę podczas produkcji.

  • Platforma Nintendo Wii 
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry angielska, inna

Fabuła Big Willy Unleashed osadzona została w pierwszej połowie lat siedemdziesiątych. Oznacza to, że przedstawione w grze wydarzenia są prequelem do historii opowiedzianej w Path of the Furon. Znajomość fabuły obu gier nie jest jednak wymagana, choć bardziej spostrzegawczy gracze będą mogli doszukać się wielu wspólnych elementów. Tym razem Crypto oraz Pox zamierzają się w łatwy i szybki sposób się wzbogacić, wykorzystując do tego celu sieć fast-foodów Big Willy. Oczywiście głównym bohaterom zależy nie tylko na gotówce, ale i pozyskiwaniu DNA odwiedzających restauracje gości. Crypto i Pox muszą jednocześnie przeciwstawić się członkom konkurencyjnej sieci fast-foodów, planującym powstrzymać inwazję Obcych.

Dowiedz się więcejShow less
14,99 zł (brutto)
Dostępny - 24h
Data dostępności: 2019-02-19
Stan:
Używane
Index:
DESTR3731
Dodaj do listy życzeń
Opis

Destroy All Humans! Big Willy Unleashed jest kolejnym tytułem z tytułowej serii, cieszącej się dość dużym powodzeniem wśród sympatyków gier komputerowych. Podobnie jak w poprzednich częściach tej zabawnej zręcznościówki, przejmujemy kontrolę nad Crypto 137, istotą pochodzącą z innej planety i mającą oczywiście w planach zlikwidowanie wszystkich mieszkańców naszego globu.

  • Platforma Nintendo Wii 
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry angielska, inna
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
DESTR3731
Opinie
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

  • Opinia o produkcie:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępny - 24h
29,99 zł (brutto)
Tytułowy Disney Universe to nazwa wirtualnego świata, w którym toczy się akcja gry. Zadaniem gracza jest uratowanie cyfrowej krainy przed atakiem złośliwego hakera, który pragnie zniszczyć bajkowe uniwersum. W...
Dostępny - 24h
77,99 zł (brutto)
Just Dance 2016 na konsolę WII U to kolejna odsłona popularnej serii gier tanecznych. Wraz z tą częścią wprowadzono aplikację Just Dance Controller, dzięki której do zabawy nie jest wymagana np. kamera Kinect, tylko...

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj