Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Obrotowy dozownik na płyn mydło do zlewu blatu

Dostępny - 24h

DOZOWNIK NA PŁYN DO NACZYŃ i MYDŁO do ZLEWU - BLATU w KUCHNIU i ŁAZIENCE

 • Czystość i estetyka wokół zlewu kuchennego bądź łazienkowej umywalki, to nie tylko komfort ich użytkowania, ale także zachowanie zasad higieny. Dozownik do płynu do naczyń lub mydła do rąk, to rozwiązanie, które nie tylko zaoszczędzi miejsca, ale pozwoli także na sprawne używanie środków czyszczących.
 • Zestaw przystosowany jest do montażu do blatu w bliskim sąsiedztwie zlewu bądź umywalki. Można go zamontować także w zlewach, które posiadają otwór na dozownik mydła. Montaż w blacie pozwala ponadto na szybkie czyszczenie, bez konieczności podnoszenia. Prosty mechanizm pompki nie wymaga użycia dużej ilości siły, a płyn czyszczący już po lekkim naciśnięciu, wydostaje się przez wylewkę.
14,99 zł (brutto)
Dostępny - 24h
Stan:
Nowy produkt
Index:
P/RE/06/2019/3927
Dodaj do listy życzeń
Opis

DOZOWNIK NA PŁYN DO NACZYŃ i MYDŁO do ZLEWU - BLATU w KUCHNIU i ŁAZIENCE

 • WYGODNY W UŻYCIU – prosta budowa oraz zasada działania pompki oraz wylewka obracana o 360° powodują, że dozownik jest funkcjonalny.
 • ESTETYCZNY – połyskująca, gładka powierzchnia górnej części dozownika jest łatwa w czyszczeniu i pasuje do wielu rodzajów wnętrz.
 • SPECYFIKACJA – wymiary całkowite (dł/szer/wys) 10,5/5,3/24cm, waga 54g, pojemność 270ml.
 • USZCZELKA – w zestawie znajduje się uszczelka, która pozwala stabilnie zamontować dozownik do blatu i zapobiega przeciekaniu wody przez blat.
 • ŁATWY MONTAŻ – zestaw montażowy wymaga jedynie przełożenia przez otwór w blacie i ręcznego dokręcenia od spodu. Aby dolać płyny wystarczy unieść pompkę – nie wymaga to odkręcania pojemnika.

SPECYFIKACJA

 • wymiary (dł/szer/wys): 10,5/5,3/24cm
 • pojemność: 270ml
 • waga zestawu: 54g
 • waga z opakowaniem: 97g

Czystość i estetyka wokół zlewu kuchennego bądź łazienkowej umywalki, to nie tylko komfort ich użytkowania, ale także zachowanie zasad higieny. Dozownik do płynu do naczyń lub mydła do rąk, to rozwiązanie, które nie tylko zaoszczędzi miejsca, ale pozwoli także na sprawne używanie środków czyszczących.

Zestaw przystosowany jest do montażu do blatu w bliskim sąsiedztwie zlewu bądź umywalki. Można go zamontować także w zlewach, które posiadają otwór na dozownik mydła. Dzięki temu nie występuje ryzyko ewentualnego przewrócenia dozownika podczas używania, a ponadto nie wystaje on nadmiernie nad powierzchnię blatu, co zapewnia estetykę łazienki lub kuchni. Montaż w blacie pozwala ponadto na szybkie czyszczenie, bez konieczności podnoszenia. Prosty mechanizm pompki nie wymaga użycia dużej ilości siły, a płyn czyszczący już po lekkim naciśnięciu, wydostaje się przez wylewkę.

Wylewka jest cienka i długa, dzięki czemu łatwo podstawić pod nią dłonie czy gąbkę. Ponadto obraca się o 360°, dzięki czemu łatwo dozować mydło lub płyn w dowolnym miejscu. Z uwagi na swój kształt, dozuje optymalną ilość płynu lub mydła, co zapobiega ich niepotrzebnemu, nadmiernemu zużyciu. Montaż dozownika polega na wsunięciu górnej części z pompką przez otwór w blacie lub zlewie, a następnie przykręcenie od spodu specjalną nakrętką. Znajdująca się w zestawie uszczelka zapewnia stabilne trzymanie dozownika oraz wyklucza możliwość przenikania wody pod blat.

Aby uzupełnić mydło wystarczy podnieść (wyciągnąć) pompkę od góry i dolać płynu – bez okręcania śrub i demontażu pojemnika. Gładka powierzchnia widocznej nad blatem części dozownika jest nie tylko łatwa w czyszczeniu, ale także gwarantuje estetyczny wygląd dopasowany do każdego wystroju wnętrza łazienki bądź kuchni. Dozownik przeznaczony jest zarówno do użytku domowego, jak i do obiektów usługowych, takich jak hotele czy restauracje.

Szczegóły produktu
P/RE/06/2019/3927

Opis

Rodzaj
AKCESORIA
Stan
NOWY
Opakowanie
BIAŁY KARTONIK
Kolor
SREBRNY
Typ produktu
DOZOWNIK NA PŁYN DO NACZYŃ i MYDŁO
Opinie
Brak komentarzy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj