×
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kabel jack 3,5mm 2 x RCA cinch Solidny przewód 3m

Dostępny - 24h

Wysokiej jakości kabel jack 3,5mm 2 x RCA cinch. Solidny przewód 3m PRZEWÓD POŁĄCZENIOWY JACK - 2 RCA

 • ŁĄCZY SPRZĘTY DOMOWE – kabel sprawdzi się do łączenia różnych sprzętów audio, które wyposażone są w gniazda jack 3,5 mm/2xRCA. Z przewodem szybko połączymy komputer lub przenośne urządzenia audio z głośnikami, wieżą czy wzmacniaczem, a także kamerę cyfrową z telewizorem.
 • WYSOKA JAKOŚĆ SYGNAŁU – z pomocą przewodu prześlemy bez zakłóceń i najmniejszych szumów zarówno dźwięk, jak i obraz. Tego typu połączenia sprzętów audio wybierają wymagający użytkownicy, którzy cenią jakość.
 • DŁUGI KABEL – dzięki długości aż 3 metrów bez problemu połączymy ze sobą nawet sprzęty audio stojące w dużej odległości od siebie. Nie musimy przemeblowywać całego mieszkania, by w dobrej jakości odtworzyć muzykę z komputera – wystarczy jeden, długi kabel i połączymy się ze wzmacniaczem na drugim końcu pokoju.
 • WYTRZYMAŁY – kabel posiada mocne wtyki, a ponadto trwałą oraz odporną na uszkodzenia mechaniczne powłokę, dzięki czemu będzie służył lata praktycznie w nienaruszonym stanie.
 • SPECYFIKACJA – złącza: 2 RCA - Jack 3.5 mm, długość: 3m; waga: 87g.
zł24.90 (brutto)
Dostępny - 24h
Stan:
Nowy produkt
Index:
RCA7469
Dodaj do listy życzeń
Opis

Kabel jack 3,5mm 2 x RCA cinch Solidny przewód 3m PRZEWÓD POŁĄCZENIOWY JACK - 2 RCA

 • złącza: 2 RCA - Jack 3.5 mm
 • długość: 3m
 • waga: 87g
 • solidne wykonanie 
 • zapakowany w folię

Niezbędny w każdym domu – kabel jack-RCA to absolutna konieczność przy łączeniu sprzętów domowych, posiadających różne wtyki. To jeden z najczęściej stosowanych przewodów w warunkach domowych. Przewód jack-RCA pozwala na przesyłanie i odbieranie sygnałów audio oraz wideo. Z jednej strony przewodu znajduje się wtyk mini jack 3,5 mm, z drugiej natomiast strony znajdują się dwa wtyki RCA (cinch). Przewód połączeniowy jack-RCA to jeden z tych kabli, które warto mieć w szafce, ponieważ daje nieograniczone wręcz możliwości wykorzystania – nigdy nie wiadomo, kiedy może okazać się potrzebny.

Z kablem jack-RCA prześlemy sygnał do urządzenia docelowego bez żadnych zakłóceń i szumów. Wysoką jakość przesyłanego przewodem połączeniowym jack-RCA sygnału doceni każdy użytkownik. Nie musisz również martwić się o odległość swoich sprzętów. Długość przewodu jack-RCA to aż 3 metry – nie musisz więc przemeblowywać całego mieszkania, by połączyć swój komputer ze wzmacniaczem czy odbiornik TV z kolumnami.

Szczegóły produktu
RCA7469

Opis

Rodzaj
KABEL JACK 3,5mm 2 x RCA
Platforma
ALL
Stan
NOWY
Opakowanie
FOLIA
Colour
CZARNY
Wymiary
3 m
Typ produktu
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONAIA
Opinie
Brak komentarzy

Leave a review

 • Opinia o produkcie:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść zdjęcia tutaj lub kliknij, aby przesłać.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Brak na magazynie
POZOSTAŁE
zł15.99 (brutto)
USB 3.1 typu C to najnowszy standard USB, przekazuje on dane z dużo większą szybkością niż jego poprzednicy, aż do 10Gb/s. USB typu C to nowy rodzaj wtyków i złączy.  Nowa wtyczka jest cieńsza, węższa i symetryczna -...

Menu

Facebook

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj