Pompka do płynów ręczna gruszka wąż 2x1m

Ręczna pompka do spuszczania płynów, wody z gruszką i wężem 2x1m

Uniwersalna pompka do płynów składa się z dwóch elastycznych wężyków, które zakładamy po obu stronach gruszy. Wykonana została z przeźroczystego i bezzapachowego materiału PVC, jest trwała i nieszkodliwa dla zdrowia. Posiada właściwości termoplastyczne i jest odporna na działanie wielu rozpuszczalników.

 • materiał: PVC
 • wydajność: 5l/min
 • średnica węża: 0,8mm
 • średnica otworu gruszy: 0,6mm
 • długość węża: 100cm x2
 • długość całkowita: 208cm
 • waga zestawu: 93g

W zestawie: pompka (gruszka + 2 węże)

Dystrybutor do płynów mimo niepozornego wyglądu, jest bardzo wydajny. Wytwarza bardzo dużą siłę ssącą, dzięki czemu nie musimy pompować w nieskończoność, by nalać minimalną ilość płynu. W minutę jesteśmy w stanie napompować aż 5 litrów cieczy. Pompka po złożeniu ma kompaktowe wymiary, możemy ją łatwo przenosić i przechowywać.

Dowiedz się więcej
zł18.99 (brutto)
Index:
P7976
Dodaj do listy życzeń
Opis

Ręczna pompka do spuszczania płynów, wody z gruszką i wężem 2x1m

Jest to prosty w użytkowaniu przyrząd ułatwiający dozowanie cieczy np. z dużych, ciężkich i wyjątkowo nieporęcznych butelek. Dozownik do cieczy będzie idealny do przelewania płynów do mniejszych butelek lub bezpośredniego nalewania ich wprost do pojemników. Dystrybutor do płynów jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy zacisnąć z jednej strony wąż i zacząć pompować przy użyciu gruszki, a ciecz zacznie przepływać.

Z dozownika można korzystać w domu, w pracy czy na działce, a także wszędzie, gdzie problematyczne jest dozowanie płynów. Świetnie sprawdzi się do przelewania wody z akwarium, wypompowania wody z oczka wodnego itd., nadaje się zarówno do czystej jak i brudnej wody.

 • PROSTA W OBSŁUDZE – wystarczy zacisnąć z jednej strony wąż i zacząć naciskać gruszkę, a po chwili ciecz zacznie przepływać.
 • WYDAJNA – z jej pomocą można bez problemu przelać nawet 25 l cieczy zaledwie w 5 minut (5l na minutę). Pozwala to znacznie zaoszczędzić czas na tradycyjne przelewanie (z rozlewaniem przy okazji) czy przepompowywanie innymi pompkami.
 • TRWAŁA – pompka wykonana z przeźroczystego i bezzapachowego materiału PVC, jest trwała i nieszkodliwa dla zdrowia. Posiada właściwości termoplastyczne, jest odporna na działanie wielu rozpuszczalników.
 • UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE – można wykorzystać ją wszędzie tam, gdzie problematyczne jest dla nas przelewanie cieczy z jednego zbiornika do drugiego. Sprawdzi się np. do przelewania wody z akwarium, wypompowania wody z oczka wodnego itd.; jej zastosowanie jest znacznie szersze – nadaje się zarówno do czystej jak i brudnej wody.
 • SPECYFIKACJA – materiał: PVC; wydajność: 5l/min; średnica węża: 0,8mm; średnica otworu gruszy: 0,6mm; długość węża: 100cm x2; długość całkowita: 208cm; waga zestawu: 93g.
Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
P7976
Opinie
Brak komentarzy

Leave a review

 • Opinia o produkcie:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść zdjęcia tutaj lub kliknij, aby przesłać.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępny - 24h
SONY
zł9.99 (brutto)
Płyta zawiera grywalne dema gier: Beat Sketcher  Echochrome II  EyePet  Sports Champions  Start the Party!  The Shoot  Tiger Woods PGA Tour 11  Tumble  TV Superstars

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj