Okulary Powiększające 160% Lupa Zoom + Etui

Dostępny - 24h

OKULARY POWIĘKSZAJĄCE O 160% + MOCNE ETUI 

 • WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE – wysokiej jakości okulary powiększające wykorzystać można w wielu sytuacjach. Sprawdzą się one między innymi do czytania, ale dzięki temu, że pozostawiają obie ręce wolne można skorzystać z nich również podczas szycia, majsterkowania, wymagających precyzji prac w warsztacie, a także wielu innych prac domowych.
 • DUŻE POWIĘKSZENIE  te praktyczne okulary do czytania powiększają aż o 160%, zapewniając pewność i precyzję ruchów, nawet w przypadku konieczności nawleczenia igły czy innych czynności.
 • MOŻLIWOŚĆ ZAŁOŻENIA NA OKULARY KOREKCYJNE  konstrukcja, jaką posiadają te okulary lupa została tak zaprojektowana, by osoby, które na co dzień korzystają z okularów korekcyjnych, mogły skorzystać z okularów powiększających bez konieczności ich wcześniejszego ściągania.
 • ETUI W ZESTAWIE  okulary powiększające spakowane są w bardzo praktyczne etui, które doskonale zabezpiecza je przed zarysowaniem czy zniszczeniem i umożliwia trzymanie ich zawsze pod ręką. Dodatkowo etui posiada wieszaczek, który bez problemu możesz przypiąć do szlufki, plecaka czy torebki.
 • SPECYFIKACJA – etui w zestawie: tak; materiał: ABS; powiększenie: 160%; możliwość założenia na okulary korekcyjne: tak; wymiary: 16,5/14/4,5cm; waga: 0,077kg; waga w opakowaniu: 0,078kg
Dowiedz się więcej
zł24.90 (brutto)
Index:
14187
Dodaj do listy życzeń
Opis

OKULARY POWIĘKSZAJĄCE O 160% + MOCNE ETUI 

Nie trzeba mieć złego wzroku, by mieć problem z czynnościami wymagającymi ogromnej precyzji i pracy z niewielkimi elementami. Przydatne będą w tym przypadku specjalne okulary lupa, których powiększenie zapewnia lepszą widoczność drobnych detali i większą pewność ruchów. Takie okulary powiększające będą przydatne w każdym domu czy warsztacie – ułatwią nawleczenie igły, naprawienie zegarka, a nawet czytanie, sklejanie modeli czy wymagające precyzji rękodzieło.

 • etui w zestawie: tak
 • materiał: ABS
 • powiększenie: 160%
 • możliwość założenia na okulary korekcyjne: tak
 • wymiary: 16,5/14/4,5cm
 • waga: 0,077kg
 • waga w opakowaniu: 0,078kg

W zestawie:

 • okulary
 • etui z zawieszką

OKULARY LUPA = RĘCE WOLNE

Ogromną zaletą, jaką posiadają okulary powiększające, jest możliwość korzystania z obu rąk. W przypadku tradycyjnej lupy jedna z dłoni musi trzymać gadżet powiększający, natomiast okulary lupa pewnie trzymają się twarzy, zapewniając pełną swobodę ruchów.

OKULARY DO CZYTANIA I NIE TYLKO - BARDZO DUŻE POWIĘKSZENIE

Wysokiej jakości okulary powiększające sprawdzą się do różnego typu czynności, ponieważ dają powiększenie aż 160 %. Wykorzystać je można zatem nie tylko do czytania, ale także do wielu innych prac przy drobnych elementach wymagających precyzji i skupienia, a także dokładności. Tak duże powiększenie pozwoli dostrzec nawet najmniejsze szczegóły w zegarku, na znaczkach pocztowych czy w modelarstwie.

ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA I UNIWERSALNOŚĆ

Prezentowane okulary do czytania i nie tylko mają uniwersalną konstrukcję, więc bez problemu pasować będą do każdego kształtu twarzy. Warto dodać, że te okulary lupa mogą być noszone samodzielnie, ale można również zakładać je na własne okulary korekcyjne, bez konieczności ich ściągania, a także na soczewki kontaktowe oraz nawet na okulary przeciwsłoneczne, jeśli zajdzie taka konieczność.

WYGODNE ETUI W ZESTAWIE

Okulary powiększające wykonane są z odpornego na uszkodzenia ABS-u, jednak by zadbać jeszcze bardziej o ich bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu, okulary do czytania w zestawie mają dołączone praktyczne etui.

ZAWIESZKA PRZY ETUI

Dodatkowo etui posiada wieszaczek, który bez problemu możesz przypiąć do szlufki spodni, plecaka czy torebki.

SILIKONOWY NOSEK

Okulary posiadają miękki silikonowy nosek, który zdecydowanie pozytywnie wpływa na komfort pracy. Nosek jest wystarczająco szeroki żeby założyć okulary nawet na Swoje okulary korekcyjne.

UNIWERSALNE

Uniwersalny fason i wymiary okularów sprawią, że dopasują się każdej twarzy!

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
14187
Opinie
Brak komentarzy

Leave a review

 • Opinia o produkcie:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj