Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Lusterko rowerowe Lusterka do roweru 2 szt. SOKO

Dostępny - 24h

SOKO GENUINE PARTS - LUSTERKA ROWEROWE KOMPLET 2szt

 • DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ – nie od dziś wiadomo, że dobra widoczność ma niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Lusterko na ramę roweru pozwala dostrzec zbliżające się z tyłu i z boku obiekty, by przygotować się na wyprzedzanie, ponadto będzie nieocenione, gdy chcemy wykonać manewr skręcania.
 • SZEROKI KĄT WIDZENIA – lusterko na ramę roweru zostało tak zaprojektowane, by zapewniać rowerzyście maksymalnie szeroki kąt widzenia przy swoich niewielkich wymiarach.
 • REGULACJA 360° - dzięki możliwości regulacji 360° można bez problemu dostosować jego kąt nachylenia do własnych potrzeb, dzięki czemu rowerzysta będzie bardzo dobrze widział, co znajduje się za nim.
 • 2 SZT. W ZESTAWIE – ten praktyczny komplet obejmuje aż 2 szt. lusterek, dzięki czemu można zamontować je zarówno z prawej strony kierownicy, jak i z lewej strony, zapewniając sobie bardzo dobrą widoczność.
 • SPECYFIKACJA – ilość sztuk: 2; szeroki kąt widzenia: tak; regulacja:360; wymiary: 23/7/12cm; waga: 0,306kg; waga w opakowaniu: 0,346; w zestawie: dwa lusterka, 2 śruby
Dowiedz się więcejShow less
zł34.90 (brutto)
Stan:
Nowy produkt
Index:
SOKO14205
Dodaj do listy życzeń
Opis

2 szt. Lusterka do roweru firmy SOKO Genuine Parts

Wypadki z udziałem rowerzystów to nie nowość. Wielu z nich można by jednak uniknąć, gdyby rowerzysta zadbał o wyposażenie roweru. Przykładem może być lusterko rowerowe – choć nie jest to akcesorium obowiązkowe podczas jazdy rowerowej, warto na nie postawić, gdyż zwiększa zakres widoczności rowerzysty, pozwalając mu na bezpieczniejszą jazdę, bez ciągłego odwracania się, by zerknąć, co dzieje się za nim.

 • ilość sztuk: 2
 • szeroki kąt widzenia: tak
 • regulacja:360
 • wymiary: 23/7/12cm
 • waga: 0,306kg
 • waga w opakowaniu: 0,346

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO Lusterko na kierownicę roweru to dodatkowe oczy rowerzysty. Dzięki wysięgnikowi takie lusterko wystaje poza ramę roweru i łapie obraz zza pleców rowerzysty i jego bocznego otoczenia. Dobra widoczność bez potrzeby obracania się do tyłu sprawia, że lusterko o roweru ułatwia rowerzyście bezpieczne i bezkolizyjne manewrowanie. To również udogodnienie na bardziej uczęszczanych trasach – widać, kiedy ktoś planuje nas wyprzedzać, więc można się na to przygotować.

LUSTERKO NA RAMĘ ROWERU – REGULACJA Możesz bez problemu dostosować kąt jego nachylenia do własnych potrzeb i preferencji, o co dba regulacja 360°.

JAK ZAMONTOWAĆ? Lusterka rowerowe należy dopasować do typu kierownicy swojego roweru. Jeżeli nie posiadasz obejm na kierownicy, to należy je dokupić np. w sklepie rowerowym, dopasowując do typu i średnicy swojej kierownicy.

PERFEKCYJNA WIDOCZNOŚĆ Lusterko do roweru zostało zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić rowerzyście perfekcyjną widoczność. Ramię na wysięgniku sprawia, że obraz lusterka nie jest zasłaniany przez ręce czy plecak rowerzysty ponadto szeroki kąt widzenia sprawia, że bezpieczeństwo na drodze, w tym zwłaszcza bezpieczeństwo podczas jazdy po terenie zabudowanym, jest znacznie większe.

LUSTERKO DO ROWERU – PREZENT DLA ROWERZYSTY Osoby, które lubią praktyczne prezenty, z pewnością docenią pomysł na prezent, jakim jest lusterko rowerowe. Lusterko na ramę roweru, a zwłaszcza zestaw 2 szt. takich lusterek z pewnością będzie prezentem chętnie używanym.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
SOKO14205

Opis

STAN
Nowy
Opinie
Brak komentarzy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępny - 24h
POZOSTAŁE
zł49.99 (brutto)
Nowy, oryginalny laser HOP 15XX/ 151X/ 150X/ 150XX  do napędów LITEON w konsolach XBOX 360 SLIM. Jeśli Twój laser jest uszkodzony, lub konsola ma problemy z czytaniem płyt, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. 

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj