Your message at here

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

LASER HOP 15XX DO XBOX360 SLIM

Dostępny - 24h

Nowy, oryginalny laser HOP 15XX/ 151X/ 150X/ 150XX  do napędów LITEON w konsolach XBOX 360 SLIM. Jeśli Twój laser jest uszkodzony, lub konsola ma problemy z czytaniem płyt, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. Dowiedz się więcejShow less
zł49.99 (brutto)
Dostępny - 24h
Stan:
Nowy produkt
Index:
3X8171
Dodaj do listy życzeń
Opis

Nowy, oryginalny laser HOP 15XX/ 151X/ 150X/ 150XX  do napędów LITEON w konsolach XBOX 360 SLIM. Jeśli Twój laser jest uszkodzony, lub konsola ma problemy z czytaniem płyt, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. 

główne cechy:

  • Laser do konsoli XBOX 360 SLIM
  • Symbol: HOP 151X/ 150X/ 150XX/ 15XX
  • Pasuje do konsol XBOX 360 SLIM z napędem LITEON
  • Wysoka jakość wykonania, jest to fabrycznie nowy laser (nie jest on regenerowany itd.)
  • Jeżeli na laserze jest zalutowana zworka antystatyczną, to należy ją rozlutować przed zamontowaniem w konsoli (zaznaczona czerwonym kółkiem na zdjęciu)
  • Opakowanie, karton
  • Produkt fabrycznie nowy

Uwaga! Nie zawsze wymiana lasera zapewni usunięcie usterki "nie czytania" płyt! Często należy dodatkowo usunąć inne usterki w konsoli jak np. wymiana silnika przesuwu laser, inne usterki napędu lub na płycie głównej itd.

Ważna informacja! Przed zakupem upewnij się czy w konsoli XBOX360 SLIM w której ma zostać wymieniony (zamontowany) laser, znajduje się napęd LITEON (zdarzają się też napędy HITACHI). Nie przyjmujemy żadnych zwrotów, ani reklamacji! 

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
3X8171
Opinie
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

  • Opinia o produkcie:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępny - 24h
zł11.06 (brutto)
FIFA 12 to kontynuacja znanej serii gier piłkarskich od amerykańskiego giganta EA. Po raz kolejny poprowadzimy swój ulubiony klub lub kraj do zwycięstwa. Na gracza czeka szereg trybów. Jednym z nich jest opcja...

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj