Your message at here

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Destroy All Humans Big Willy Unleashed Wii

Marka:
Dostępny - 24h

Destroy All Humans! Big Willy Unleashed jest kolejnym tytułem z tytułowej serii, cieszącej się dość dużym powodzeniem wśród sympatyków gier komputerowych. Podobnie jak w poprzednich częściach tej zabawnej zręcznościówki, przejmujemy kontrolę nad Crypto 137, istotą pochodzącą z innej planety i mającą oczywiście w planach zlikwidowanie wszystkich mieszkańców naszego globu. Big Willy Unleashed nie jest jednak pełnoprawną kontynuacją serii, a raczej uzupełnieniem dla wydanego na PS3 i Xbox’a 360 Destroy All Humans! Path of the Furon. Za przygotowanie obu tych gier odpowiedzialne jest nowo powstałe studio developerskie o nazwie Sandblast Games. Big Willy Unleashed powstawało z myślą o trzech konsolach – PlayStation 2, PlayStation Portable oraz Wii – przy czym ostatnia z wymienionych odgrywała największą rolę podczas produkcji.

  • Platforma Nintendo Wii 
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry angielska, inna

Fabuła Big Willy Unleashed osadzona została w pierwszej połowie lat siedemdziesiątych. Oznacza to, że przedstawione w grze wydarzenia są prequelem do historii opowiedzianej w Path of the Furon. Znajomość fabuły obu gier nie jest jednak wymagana, choć bardziej spostrzegawczy gracze będą mogli doszukać się wielu wspólnych elementów. Tym razem Crypto oraz Pox zamierzają się w łatwy i szybki sposób się wzbogacić, wykorzystując do tego celu sieć fast-foodów Big Willy. Oczywiście głównym bohaterom zależy nie tylko na gotówce, ale i pozyskiwaniu DNA odwiedzających restauracje gości. Crypto i Pox muszą jednocześnie przeciwstawić się członkom konkurencyjnej sieci fast-foodów, planującym powstrzymać inwazję Obcych.

Dowiedz się więcejShow less
zł14.99 (brutto)
Dostępny - 24h
Data dostępności: 2019-02-19
Stan:
Używane
Index:
DESTR3731
Dodaj do listy życzeń
Opis

Destroy All Humans! Big Willy Unleashed jest kolejnym tytułem z tytułowej serii, cieszącej się dość dużym powodzeniem wśród sympatyków gier komputerowych. Podobnie jak w poprzednich częściach tej zabawnej zręcznościówki, przejmujemy kontrolę nad Crypto 137, istotą pochodzącą z innej planety i mającą oczywiście w planach zlikwidowanie wszystkich mieszkańców naszego globu.

  • Platforma Nintendo Wii 
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry angielska, inna
Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
DESTR3731
Opinie
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

  • Opinia o produkcie:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępny - 24h
zł29.99 (brutto)
Uniwersalny, przenośny odtwarzacz Mp3 z wbudowanym radiem FM i głośnikiem umożliwi w wygodny sposób odsłuch muzyki w każdym miejscu i czasie. Odtwarzacz-głośnik w eleganckiej zwartej obudowie, odtwarza muzykę z plików...
Dostępny - 24h
zł19.99 (brutto)
Kabel USB 3.0 19-stykowy męski na 2 gniazda USB ŻEŃSKI Za pomocą kabla przejściowego można szybko podłączyć urządzenia z wewnętrznym gniazdem USB 3.0 do 19-stykowego złącza USB 3.0 żeńskie w karcie rozszerzającej...

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj