Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

HOT WHEELS STUNT TRACK CHALLENGE (PS2)

Marka:
Brak na magazynie
Kolejna odsłona słynnej serii ścigałek, tym razem koncentrująca uwagę gracza na konieczności wykonywania różnorakich akrobacji. Gra oferuje szeroki wachlarz trybów rozgrywki, a także niewielkich samochodzików, którymi można pokierować.


14,90 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Notify me when available
Stan:
Używane
Index:
0
Dodaj do listy życzeń
Opis
Kolejna odsłona słynnej serii ścigałek, tym razem koncentrująca uwagę gracza na konieczności wykonywania różnorakich akrobacji. Gra oferuje szeroki wachlarz trybów rozgrywki, a także niewielkich samochodzików, którymi można pokierować.

Hot Wheels Stunt Track Challenge to kolejna już odsłona słynnej serii zwariowanych ścigałek, koncentrujących uwagę gracza na napędzanych drogą elektryczną niewielkich samochodzikach. W poprzedniej części (Hot Wheels Highway 35 World Race) braliśmy udział w wyścigach rozgrywanych w futurystycznych sceneriach. Omawiany produkt prezentuje zupełnie odmienne podejście do sprawy. Tym razem mamy bowiem do czynienia z produktem nastawionym w głównej mierze na konieczność wykonywana efektownych akrobacji. Można więc powiedzieć, iż Stunt Track Challenge pod wieloma względami przypomina takie tytuły jak TrackMania, Stunts, Stunt GP czy Crashday.

Podstawowy tryb zabawy (Show Mode) składa się z serii kilkudziesięciu zawodów, w których gracz musi prędzej czy później wziąć udział. Generalnie mamy tu do czynienia z trzema typami imprez. Zdecydowanie najczęściej startuje się w turniejach pokazowych (stunt), w których należy wykonywać zwariowane akrobacje. Zawody te są oczywiście rozgrywane na specjalnie przygotowanych do tego celu arenach, wypełnionych licznymi skoczniami, korkociągami i innymi tego typu elementami. Każda akrobacja jest odpowiednio nagradzana. Zwycięża ten z zawodników, który w przydzielonym limicie czasowym zdołał uzbierać najwięcej punktów. Co więcej, kolejne wyniki podliczane są do ogólnej klasyfikacji. Drugi typ zawodów to klasyczne wyścigi (12 torów), w których należy pokonać określoną ilość okrążeń. Także i tu trzeba się jednak liczyć z obecnością licznych przeszkód czy rozwidleń, dzięki którym można w prosty sposób uciec reszcie zawodników. W grze nie zabrakło również kilkunastu minigier (w sumie jest ich dwanaście), które odgrywają jednak marginalną rolę.

Jednym z podstawowych atutów omawianej ścigałki są oczywiście wspomniane już samochodziki, doskonale znane sympatykom tytułowej firmy (koncern Hot Wheels). Do dyspozycji gracza oddano w sumie ponad 25 modeli aut. Warto jednocześnie zaznaczyć, iż w trakcie rozwoju zabawy można je poddawać dalszym modyfikacjom, nie mającym jednak zbyt dużego wpływu na ich zachowanie się na trasie. Oprawa wizualna Stunt Track Challenge prezentuje bardzo zbliżony poziom do poprzedniej gry z tej serii. Tyczy się to zarówno szczegółowo zaprojektowanych tras, jak i dokładnie odwzorowanych modeli samochodzików.

Opisywana ścigałka posiada także wyjątkowo rozbudowany tryb multiplayer. Na każdej z docelowych platform wygląda on nieco inaczej. W przypadku PS2 mamy do czynienia ze split-screenem dla dwóch osób oraz trybiem sieciowym dla sześciu zawodników. Właściciele konsoli Xbox muszą się z kolei zadowolić trybem dla czterech osób, w którym zawody rozgrywane są na podzielonym ekranie.

Szczegóły produktu
0

Opis

PLATFORMA
PS2
STAN
UŻYWANY
RODZAJ GRY
WYŚCIGI
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE
ANGIELSKA
OPAKOWANIE
ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI
ANGIELSKA
WIEK
3+
TRYBY GRY
1-2 GRACZY
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj