Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

CRAZY FROG RACER [PS2]

Brak na magazynie
Crazy Frog Racer to prosta gra wyścigowa, w której mamy okazję poprowadzenia niewielkich pojazdów, które zmagają się na 12 zakręconych torach.
14,99 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Notify me when available
Stan:
Używane
Index:
5254
Dodaj do listy życzeń
Opis
Crazy Frog Racer to prosta gra wyścigowa, w której mamy okazję poprowadzenia niewielkich pojazdów, które zmagają się na 12 zakręconych torach.

Niepozorna, skąpo odziana żaba, paradująca jedynie w popularnym w latach osiemdziesiątych kasku motocyklowym oraz okularach-pilotkach zrobiła niesamowitą furorę, rozpoczynając swój tryumfalny pochód, począwszy od dzwonków telefonicznych, poprzez tapety i motywy pulpitów, a na utworach muzycznych kończąc . Chyba każdy rozpoznaje wizytówkę Crazy Froga, "ring ding ding", która tyle samo osób wprawia w zadowolenie, co irytuje. Nic więc dziwnego, iż żaba musiała w końcu zagościć w grze wirtualnej i do tego wyścigowej.

Developingiem Crazy Frog Racer zajęła się firma Neko Entertainment, mająca na swoim koncie pewne doświadczenie w dziedzinie wyścigów, m.in. Taxi 2 czy Kokoto Cart Racer. I to właśnie ta druga pozycja bliższa jest ideowo Crazy Frog Racer, bowiem mamy tu okazję poprowadzenia niewielkich pojazdów, które ścigają się na 12 zakręconych torach. Dzięki tej grze otrzymujemy wszystko, z czego znamy żabę - szybką akcję, dziwne dźwięki i oczywiście niesamowitą rozrywkę. Najbardziej wkurzająca żaba świata zaprosiła do zawodów Ellie the Fairy, Ninja Gorilla, Mad French Chef, Geerty the Cow, The Gangsta Kids oraz wielu innych zawodników, którzy starają się odebrać nam palmę pierwszeństwa na torze.

Oprócz wspomnianych już 12 tras autorzy przygotowali także 3 szalone areny, wśród których znajduje się m.in. lokacja znana z teledysku Axel F. Zadbano również o to, abyśmy zbytnio nie znudzili się pojedynczymi wyścigami i oddano do naszej dyspozycji 6 trybów rozgrywki: Championship, Single Race, Pursuit Mode, Time Trial, Battle Mode oraz Target Mode. Gdy prędkość jaką osiąga nasz pojazd przestaje być wystarczająca, możemy skorzystać z jednego z wielu power up'ów - zastawić na przeciwników pułapkę na niedźwiedzie, potraktować ich szaloną rakietą czy po prostu postawić ceglaną ścianę na trasie ich jazdy.

Gra w stanie bardzo dobrym+!!!

Szczegóły produktu
5254

Opis

PLATFORMA
PS2
STAN
UŻYWANY
RODZAJ GRY
WYŚCIGI
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE
ANGIELSKA
OPAKOWANIE
ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI
ANGIELSKA
WIEK
3+
TRYBY GRY
1-2 GRACZY
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj