Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

RUMBLE RACING [PS2]

Marka:
Brak na magazynie
Dynamiczna i zarazem zwariowana ścigałka, w której bierzemy udział w efektownych pojedynkach z udziałem wielu różnych modeli aut. Na uwagę zasługują między innymi: obecność różnorakich typów broni oraz rozbudowany tryb mistrzostw.


14,99 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Notify me when available
Stan:
Używane
Index:
6399
Dodaj do listy życzeń
Opis
Dynamiczna i zarazem zwariowana ścigałka, w której bierzemy udział w efektownych pojedynkach z udziałem wielu różnych modeli aut. Na uwagę zasługują między innymi: obecność różnorakich typów broni oraz rozbudowany tryb mistrzostw.

Rumble Racing to wyjątkowo zwariowana ścigałka, w której uczestniczymy w serii dynamicznych starć z udziałem wielu innych kierowców. Jest to zarazem nieoficjalna kontynuacja gry NASCAR Rumble wydanej jeszcze na pierwszą generację konsoli PlayStation. W przeciwieństwie jednak do tamtej pozycji, nie ścigamy się bolidami amerykańskiej organizacji sportów motorowych, tylko klasycznymi modelami aut. Rumble Racing powstał wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli PS2.

Zabawa ma bardzo dynamiczny przebieg, a na dodatek niewiele wspólnego z realizmem. W szczególności widać to na przykładzie zbieranych w trakcie jazdy power-upów (dających na przykład natychmiastowe przyspieszenie), czy broni (miny, rakiety, lasery itp.). Model jazdy jest typowo zręcznościowy. Pojazdy wpadają co prawda w efektowne poślizgi, bez żadnych problemów można je jednak z nich wyprowadzać. Kluczowy punkt programu stanowią rozbudowane mistrzostwa, w których bierzemy udział w serii ściśle zaplanowanych wyścigów. W nagrodę za kolejne zwycięstwa otrzymujemy dostęp do nowych tras czy nieznanych do tej pory modeli wozów. Tryb Single Race pozwala wziąć udział w pojedynczym wyścigu. Jedynym ogranicznikiem jest ilość odblokowanych już tras. Tryb Stunt zakłada z kolei wykonywanie różnorakich trików i akrobacji (głównie w powietrzu). Każda taka akcja jest należycie nagradzana. Aby móc przejść dalej należy zdobyć odpowiednią ilość punktów w wyznaczonym czasie. W grze nie zabrakło także multiplayera dla dwóch osób. Co ciekawe, zawodnicy mogą wybrać tryb kooperacji, tak aby podjąć wyzwania rzucane przez komputerowych przeciwników.

Pojawiające w grze pojazdy nie mają nic wspólnego z modelami występującymi w rzeczywistości. Poszczególne wehikuły podzielono na trzy klasy, różniące się pomiędzy sobą osiągami maszyn. Oprawa wizualna gry prezentuje raczej niski poziom wykonania. W szczególności widać to na przykładzie modeli aut. Nieporównywalnie lepiej wykonano natomiast towarzyszące kolejnym pojedynkom eksplozje i inne tego typu efekty.

Szczegóły produktu
6399

Opis

PLATFORMA
PS2
STAN
UŻYWANY
RODZAJ GRY
WYŚCIGI
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE
ANGIELSKA
OPAKOWANIE
ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI
ANGIELSKA
WIEK
3+
TRYBY GRY
1-2 GRACZY
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj