Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

ANTZ EXTREME RACING [PS2]

Brak na magazynie

Niezbyt skomplikowana gra wyścigowa stworzona w głównej mierze z myślą o mniej doświadczonych mistrzach kierownicy. Antz Extreme Racing w bezpośredni sposób nawiązuje do słynnego filmu animowanego Mrówka Z autorstwa cenionego studia DreamWorks Pictures.14,99 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Notify me when available
Stan:
Używane
Index:
6673
Dodaj do listy życzeń
Opis

Niezbyt skomplikowana gra wyścigowa stworzona w głównej mierze z myślą o mniej doświadczonych mistrzach kierownicy. Antz Extreme Racing w bezpośredni sposób nawiązuje do słynnego filmu animowanego Mrówka Z autorstwa cenionego studia DreamWorks Pictures.

Opisywana produkcja nie powiela wydarzeń zaprezentowanych w kinowej produkcji, mamy tu bowiem do czynienia z wyjątkowo prostą w obsłudze ścigałką. Do kolejnych zawodów stają znane wszystkim animowane postaci. W początkowej fazie gry są to: tytułowa mrówka, czyli Z-4195 oraz księżniczka Bala. W miarę postępów w rozgrywce odblokowywani są kolejni zawodnicy – Azteca, Weaver, pułkownik Cutter oraz generał Mandible. Każdy z bohaterów dysponuje charakterystycznym dla siebie pojazdem. Poszczególne maszyny różnią się pomiędzy sobą jedynie wyglądem, ich osiągi są bowiem zbliżone.

Autorzy Antz Extreme Racing zadbali o to, aby rozgrywka była odpowiednio zróżnicowana. Gracz w trakcie jazdy musi mieć na uwadze wiele dodatkowych czynników, jak na przykład pojawiających się na planszy przeciwników czy też pułapki utrudniające dalszą jazdę. Zdecydowanym ułatwieniem jest natomiast możliwość zbierania różnorakich bonusów, dzięki którym sterowany pojazd przyśpieszy czy też stanie się chwilowo niezniszczalny. Oprócz tradycyjnych wyścigów, w których zalicza się określoną ilośc okrążeń przygotowano wiele innych konkurencji. Gracz może ścigać się z czasem (przeciwnicy są wtedy nieaktywni) czy też spróbować pokonać zdradliwy slalom. Warto również dodać, iż dla każdej ze wspomnianych wcześniej postaci przygotowali kilka odrębnych wyzwań.

Oprawa wizualna gry jest dość zróżnicowana. Kolejne zawody rozgrywają się w wielu ciekawych lokacjach – w piaskownicy, ogrodzie, na placu budowy itp.

Szczegóły produktu
6673

Opis

PLATFORMA
PS2
STAN
UŻYWANY
RODZAJ GRY
WYŚCIGI
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE
ANGIELSKA
OPAKOWANIE
ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI
ANGIELSKA
WIEK
3+
TRYBY GRY
1-2 GRACZY
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj