Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

GEARS OF WAR 4 - PL XONE *U

Dostępny - 24h

Gears of War 4 to kolejna odsłona słynnej serii gier, przeznaczonych przede wszystkim dla konsol z rodziny Xbox. Czwórka dedykowana jest jednak nie tylko dla Xboksa One, ale również komputerów osobistych (za sprawą inicjatywy Play Anywhere). Za jej powstanie, w przeciwieństwie do oryginalnej trylogii, nie odpowiada studio Epic Games, ale Black Tusk, należące do Microsoftu. 

 

49,00 zł
Brutto Dostępny - 24h
Stan:
Używane
Index:
1X62011
Dodaj do listy życzeń
Opis

Akcja Gears of War 4 toczy się 25 lat po wydarzeniach, jakie mieliśmy okazję zobaczyć w odsłonie poprzedniej. Potężny wybuch zniszczył wszelkie pokłady Imulsji na planecie Sera, a w rezultacie przepadły także rasy Locustów oraz Lambentów. Niestety jednocześnie zniszczone zostały wszelkie paliwa kopalne, a ludzie zostali zmuszeni do tego, aby znaleźć alternatywne sposoby przetrwania. jakby tego było mało, na planecie rozpętały się potężne burze, przetaczające się przez nią regularnie i niszczące wszystko, co natrafią na swojej drodze. 

W wyniku badań koalicja zjednoczonych rządów oszacowała, że na planecie Sera przebywa już tylko około stu tysięcy ludzi. Aby powstrzymać alarmujący spadek liczebności populacji wybudowano potężne, zasłonięte rosłymi murami miasta. COG - organizacja militarna - ogłosił też stan wyjątkowy, uniemożliwiający swobodne podróżowanie na zewnątrz wspomnianych murów. Natychmiast powstała jednak grupa ludzi sprzeciwiających się COG, żyjąca poza ich jurysdykcją. 

Głównym bohaterem Gears of War 4 jest J.D. Fenix - syn słynnego Marcusa Fenixa (bohatera ogyrinalnej trylogii) oraz kobiety o imieniu Anya Stroud. Wraz z grupą przyjaciół, Delmonte "Del" Walkere oraz Kait Diaz, stawia on czoła zupełnie nowemu zagrożeniu, mogącemu raz na zawsze zakończyć istnienie ludzi. 

Szczegóły produktu
1X62011

Opis

PLATFORMA
XBOX ONE
STAN
UŻYWANY
RODZAJ GRY
GRY AKCJI / STRZELANINY
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE
POLSKA - NAPISY
OPAKOWANIE
ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI
POLSKA
WIEK
18+
TRYBY GRY
1-2 GRACZY
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj