Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

CRACKDOWN PL XBOX 360

Marka:
Brak na magazynie

Crackdown™ należy do nowej generacji gier będących połączeniem akcji i wyścigów, po raz pierwszy w całkowicie trójwymiarowym środowisku. Gracze, badając wszystkie zakątki ogarniętego plagą przestępczości miasta, starają się zaprowadzić w nim sprawiedliwość korzystając ze wszystkich dostępnych środków. Występujący po raz pierwszy w grach tego typu tryb współpracy oraz interaktywny świat, w którym niemal wszystko może służyć jako broń, sprawiają że gracze, przeczesując ulice miasta, będą mogli stworzyć prawdziwie wybuchowy koktajl a...19,99 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Notify me when available
Stan:
Używane
Index:
3XG4520
Dodaj do listy życzeń
Opis

Crackdown™ należy do nowej generacji gier będących połączeniem akcji i wyścigów, po raz pierwszy w całkowicie trójwymiarowym środowisku. Gracze, badając wszystkie zakątki ogarniętego plagą przestępczości miasta, starają się zaprowadzić w nim sprawiedliwość korzystając ze wszystkich dostępnych środków. Występujący po raz pierwszy w grach tego typu tryb współpracy oraz interaktywny świat, w którym niemal wszystko może służyć jako broń, sprawiają że gracze, przeczesując ulice miasta, będą mogli stworzyć prawdziwie wybuchowy koktajl akcji.

Grafika nowej generacji: Korzystając z mocy konsoli Xbox 360, gracze zaprowadzają sprawiedliwość w ogarniętej plagą zbrodni metropolii -- odwzorowanej w ogromnej skali i z pedantyczną dbałością o szczegóły. Wyjątkowy styl prezentacji jest wynikiem zastosowania specjalnej techniki renderowania, która zmienia grę w żywy komiks.
Tryb współpracy, czyli dwa razy więcej akcji: Już na etapie projektu, firma Real Time Worlds starała się stworzyć dynamiczną i wciągającą rozgrywkę w trybie współpracy, w której jest jeszcze więcej akcji, a trup ściele się gęściej.
Trójwymiarowa gra w stylu wolnym: Po raz pierwszy w historii stworzono środowisko miejskie, w którym można przeczesywać wszystkie jego zakątki. Gracze prowadzą wojnę z przestępczymi syndykatami, biorąc udział w pieszych i samochodowych pościgach, z wykorzystaniem wszystkich dróg dostępnych w świecie gry. Panuje całkowita wolność, gdyż to gracz określa, jak najlepiej wypełnić nieliniowe zadania, mając do wyboru mnóstwo różnorakich i kreatywnych sposobów.
Akcja przez wielkie 'A': Dzięki niesamowitym zdolnościom każdego z Agentów, gracze mogą wykorzystywać wszystkie dostępne taktyki i strategie, aby przejąć panowanie nad ulicami miasta. Wraz z rozwojem umiejętności graczy zwiększają się możliwości genetyczne Agentów, co pozwala na pełne wykorzystanie ich potencjału. Gracze mogą biegać z oszałamiającą prędkością, skakać na niewiarygodne odległości, korzystać z niesamowitego uzbrojenia, dokonywać niemożliwych wręcz manewrów podczas jazdy pojazdem, przemieszczać ogromne obiekty oraz miażdżyć przeciwników swoimi ciosami.
Wszechobecna muzyka: Ponad 100 licencjonowanych utworów muzycznych z wielu stylów i gatunków, które nadają dźwiękową tożsamość postaciom i lokacjom w grze. Dzięki nowej generacji przestrzennego dźwięku w standardzie 5.1, gracze, słuchając muzyki i efektów dźwiękowych, będą wiedzieć, który przestępczy syndykat kieruje się w ich stronę.
Środowisko gry jest twoją bronią: Brakuje ci amunicji? Żaden problem. Dzięki przeogromnej liczbie rozmaitych rekwizytów oraz zaawansowanemu systemowi symulacji fizyki, gracze mogą walczyć z przestępczością, używając wszystkiego, co wpadnie im w ręce -- od koszy na śmieci począwszy, przez pojazdy, na innych postaciach skończywszy. W Crackdown efekty działalności gracza pozostają w grze, nawet jeśli oddali się on o kilka przecznic. Jeśli gracz zechce zebrać w jednym miejscu więcej pojazdów, a następnie oddali się po kolejne, to po powrocie jego „dzieło" wciąż będzie na miejscu, gdyż gra przystosowuje się do działań gracza. W Crackdown gracze wykorzystują środowisko niczym wielki zestaw laboratoryjny, w którym możliwości są nieograniczone, a efekty doświadczeń potrafią być bardzo zaskakujące.

Szczegóły produktu
3XG4520

Opis

PLATFORMA
XBOX 360
STAN
UŻYWANY
RODZAJ GRY
GRY AKCJI / STRZELANINY
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE
ANGIELSKA
OPAKOWANIE
ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI
ANGIELSKA
WIEK
18+
TRYBY GRY
1 GRACZ
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj