Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Pistolet ze zbiorniczkiem Myjka do mycia Zraszacz

Dostępny - 24h

Prawidłowe dozowanie wody oraz środków myjących umożliwia sprawne i szybkie, a przede wszystkim skuteczne usunięcie nieczystości z aut, chodników, ścian i innych powierzchni poszczególnych materiałów oraz przedmiotów. 

Pistolet do mycia samochodu to akcesorium, które zapewnia aż 8 trybów natrysku:

 • strumień wysokociśnieniowy
 • precyzyjny strumień wysokociśnieniowy
 • mgiełka
 • deszczownica
 • rozprysk kątowy
 • rozprysk poziomy
 • rozprysk pionowy
 • zraszacz
14,99 zł (brutto)
Dostępny - 24h
Stan:
Nowy produkt
Index:
P/RE/06/2019/3926
Dodaj do listy życzeń
Opis

Prawidłowe dozowanie wody oraz środków myjących umożliwia sprawne i szybkie, a przede wszystkim skuteczne usunięcie nieczystości z aut, chodników, ścian i innych powierzchni poszczególnych materiałów oraz przedmiotów. Należy jednak pamiętać, że muszą to być rzeczy, w przypadku których dozwolone jest czyszczenie z wykorzystaniem urządzeń ciśnieniowych.

Pistolet do mycia samochodu to akcesorium, które zapewnia aż 8 trybów natrysku: strumień wysokociśnieniowy, precyzyjny strumień wysokociśnieniowy, mgiełka, deszczownica, rozprysk kątowy, rozprysk poziomy, rozprysk pionowy, zraszacz

Każdy z trybów może być wykorzystany zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami w zakresie stosowania wody pod odpowiednim ciśnieniem. Myjka posiada także wbudowany zbiorniczek, który przykręca się od dołu. Można do niego wlać różnego rodzaju substancje. W trakcie mycia aut bądź czyszczenia innych powierzchni, będzie to detergent. W przypadku wykorzystywania pistoletu ciśnieniowego do oprysków, można nalać do niego środek chwasto- lub biobójczy.

 • MULTIFUNKCJONALNY – 8 trybów natrysku powoduje, że można wybrać rodzaj strumienia najbardziej dopasowany do aktualnych potrzeb.
 • ZBIORNIK NA DETERGENT – przezroczysty, przykręcany od spodu pojemnik na detergent gwarantuje jeszcze lepszy efekt mycia i czyszczenia.
 • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys): 41/5,3/14,5cm, waga zestawu 450g, w zestawie pistolet ciśnieniowy, zbiorniczek, wyjście na szybkozłączkę.
 • PRZEKŁADNIA STERUJĄCA – uruchamia przepływ wody przez pistolet, dopływ detergentu lub zatrzymuje działanie urządzenia poprzez zablokowanie wody.
 • SZYBKI MONTAŻ – pistolet można podłączyć do węża ogrodowego na pomocą szybkozłączki, łącznika gwintowanego, bądź po prostu przez wsunięcie.

Ustawienie trybu natrysku wykonuje się poprzez przekręcanie końcówki pistoletu. Jest ona specjalnie wyprofilowana, więc czynność ta nie przysparza trudności nawet w przypadku jej ewentualnego zamoczenia. Dozowanie substancji znajdujących się w pojemniku regulowane jest przy użyciu dźwigni, którą można obsługiwać kciukiem. Umożliwia ona swobodny przepływ wody przez pistolet, a w drugim wariancie uruchamia dopływ dodatkowych środków znajdujących się w zbiorniczku.

Dźwignia ma także funkcję całkowitego odcięcia wody. Zarówno regulacja trybu natrysku, jak i przestawianie funkcji przy pomocy dźwigni, jest sygnalizowane charakterystycznym kliknięciem, które potwierdza prawidłowe ustawienie danej pozycji. Myjkę podłącza się w prosty sposób do węża ogrodowego. W zestawie znajduje się bowiem wyjście na szybkozłączkęco jest najbardziej rekomendowanym sposobem połączenia. Można to także zrobić za pomocą gwintowanego łącznika, który wystarczy wkręcić w gwint znajdujący się w pistolecie.

Ostatnią możliwością jest nasunięcie węża na złączkę. Pistolet ciśnieniowy dobrze trzyma się rękach. W stabilnym i precyzyjnym operowaniu urządzeniem, pomaga jego zwarta i kompaktowa budowa, specjalnie wyprofilowana rękojeść, a także sztyca z delikatnymi zagłębieniami. Myjka sprawdzi się nie tylko w garażu, ale również w ogrodzie, na tarasie, w sadzie, czy jakimkolwiek innymi miejscu, w którym wymagane jest użycie natrysku ciśnieniowego.

W zestawie

 • pistolet ciśnieniowy
 • zbiorniczek
 • wkręcane wyjście na szybkozłączkę
Szczegóły produktu
P/RE/06/2019/3926

Opis

Rodzaj
AKCESORIA
Stan
NOWY
Opakowanie
ORYGINALNE PUDEŁKO
Kolor
NIEBIESKI
Typ produktu
PISTOLET ZE ZBIORNICZKIEM / ZRASZACZ
Opinie
Brak komentarzy
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj