Zniżka do -20% z kodem: NEWYEAR22 Spiesz się! Do końca promocji zostało

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Gra Sniper Elite Nintendo Wii

Marka:
Dostępny - 24h

Gra Sniper Elite Nintendo Wii

  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry Angielska, inna
  • Okładka gry (pudełko) widoczne na zdjęciach

W trybie kampanii wcielamy się w postać Petera Mauera, elitarnego niemieckiego snajpera zrekrutowanego przez amerykańską agencję OSS (protoplasta CIA). W grze bierzemy udział w kilkunastu niebezpiecznych misjach o otwartej strukturze, w których przeciwstawiamy się agentom sowieckiej agencji SMERSH i niedobitkom z Armii III Rzeszy. Jednym z głównych celów rozgrywki jest niedopuszczenie Rosjan do przejęcia tajnych projektów niemieckich inżynierów i uczonych. Sniper Elite w wersji na Wii został dodatkowo rozbudowany o kilka nowych misji, a także sposobów prowadzenia walki z przeciwnikami.

Dowiedz się więcejShow less
49,99 zł (brutto)
Dostępny - 24h
Stan:
Używane
Index:
P/RE/03/2019/3825
Dodaj do listy życzeń
Opis

Sniper Elite to gra akcji typu stealth. Akcja ukazana została za pomocą w pełni trójwymiarowej oprawy graficznej generowanej przez silnik graficzny Asura Engine. Akcja Sniper Elite rozgrywa się wiosną 1945 roku w ostatnich dniach II Wojny Światowej (w czasie rosyjsko-niemieckiej bitwy o Berlin, stolicę III Rzeszy) i zarazem na początku Zimnej Wojny.

  • Platforma konsola Nintendo Wii
  • Gra używana w pełni sprawna
  • Wersja językowa gry Angielska, inna
  • Okładka gry (pudełko) widoczne na zdjęciach

Zmagania w całości umiejscowione zostały na terenie zdewastowanego Berlina, pełnego gruzów i ruin. W czasie wykonywania powierzanych zadań korzysta się głównie z kilku typów karabinów snajperskich, wyciszonego pistoletu, granatów i noża, niekiedy wykorzystuje również karabiny maszynowe, bomby lub panzerfaust. Oczywiście podstawą jest skradanie się, ukrywanie się za przeszkodami oraz „cicha” eliminacja wrogów.

Dowiedz się więcejShow less
Szczegóły produktu
P/RE/03/2019/3825
Opinie
Brak komentarzy

Zostaw komentarz

  • Opinia o produkcie:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Dostępny - 24h
8,00 zł (brutto)
Promo głośniki 2 x 1W  Idealnie nadają się na prezent czy promocyjny gratis ! Głośniki podłączane za pomocą wtyczki 3.5 mm audio mini jack. Nie wymagają dodatkowego zasilania czy baterii. Można je stosować z...

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj