Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

MARIO POWER TENNIS [WII] U

Dostępny na zamówienie

Mario Power Tennis to zręcznościowa gra sportowa z wąsatym hydraulikiem, jego wrogami i przyjaciółmi w rolach głównych. Gra jest też kolejną edycją produkcji wydanej w 2000 roku na platformę Nintendo 64.

 

34,99 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Stan:
Używane
Index:
5223
Dodaj do listy życzeń
Opis

Mario Power Tennis to zręcznościowa gra sportowa z wąsatym hydraulikiem, jego wrogami i przyjaciółmi w rolach głównych. Gra jest też kolejną edycją produkcji wydanej w 2000 roku na platformę Nintendo 64.

Reguły rozgrywki uległy tylko niewielkim zmianom. Główne zasady nadal będą takie same. W Grzybowym Królestwie po raz kolejny rozgrywają się zawody tenisowe. Zwycięzca może zostać tylko jeden, każdy z zawodników jednak chce wygrać i zwiększyć swoją sławę. Gracze mogą wcielić się w jednego z bohaterów gier Nintendo. Każda z czternastu grywalnych postaci posiada odmienne, charakterystyczne dla siebie umiejętności. Peach, Daisy oraz Shy Guy to mistrzowie gry technicznej; Waluigi specjalizuje się w obronie; Wario, Donkey Kong oraz Bowser stawiają na potężne ataki; Koopa Troopa, Diddy Kong oraz Yoshi opierają się na prędkości; Boo oraz Bowser Jr. korzystają ze wyjątkowych trików; Mario oraz Luigi natomiast stanowią najbardziej uniwersalne postacie o zbalansowanych zdolnościach.

W Mario Power Tennis z łatwością można posługiwać się nawet najbardziej skomplikowanymi odbiciami, łączyć kolejne uderzenia w combosy oraz wykorzystywać różne unikatowe bronie (m.in. młoty, bomby, rakiety) i przedmioty bonusowe (jak np. grzyby, skorupy, banany, przyspieszacze). Przygotowano też różnorodne typy uderzeń, każde można zadać z różną siłą i szybkością. W grze znajdują się rozbudowane tryby zabawy dla pojedynczego gracza oraz rozgrywki w dwuosobowym zespole. Wówczas gracze biorą udział w kolejnych turniejach, aby razem stawić czoła dziewięciu komputerowym oponentom. Z czasem zdobywamy kolejne grywalne postacie, nowe korty w różnych lokacjach (rywalizacja toczy się m.in. w dżungli lub na plaży, we wnętrzu starego domu lub w zamku itd) oraz typy rozgrywek do pokonania. W grze znajdują się także specjalne mini gry jak np. Terror Tennis (powstrzymujemy dychy przed ucieczką), Gooper Blooper Volley (walka ze zmniejszającym się kortem tenisowym) czy Mecha-Bowser Mayhem Slam (walka z istotą, która za wszelką cenę chce nas wyeliminować przy użyciu siły).

Gra posiada zbalansowany poziom trudności. Zabawa jest wypełniona niespodziankami, ma sporo trybów rozgrywki i dodatków do odkrycia. Poza trybami dla pojedynczego gracza w Mario Power Tennis znajduje się też możliwość prowadzenia rozgrywek w trybie wieloosobowym. W meczach na wspólnym ekranie może wziąć udział od 2 do 4 graczy jednocześnie.

Szczegóły produktu
5223

Opis

PLATFORMA
NINTENDO Wii
STAN
UŻYWANY
RODZAJ GRY
SPORTOWA
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE
ANGIELSKA
OPAKOWANIE
ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI
ANGIELSKA
WIEK
3+
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj