Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

GITARA + GRA ROCK BAND 4 [PS4] NOWA

Dostępny na zamówienie

Gra Rockband 4 + gitara bezprzewodowa na konsolę PS4

Rock Band 4 to kolejna odsłona serii gier muzycznych tworzonych przez studio Harmonix, która została wydana na konsolę PlayStation 4 (PS4).

209,00 zł
Brutto
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Stan:
Nowy produkt
Index:
GRB-4
Dodaj do listy życzeń
Marka:
Opis

Fabrycznie nowy zestaw w którego skład wchodzą

 

  • Gitara bezprzewodowa
  • Gra Rockband 4 na konsolę PS4
  • Całość jest oryginalnie zapakowane w oryginalny karton

Rock Band 4 to kolejna odsłona serii gier muzycznych tworzonych przez studio Harmonix, która zostanie wydana na PlayStation 4.

Gracze wcielają się w członków rockowej kapeli i odgrywając role takie jak perkusista, gitarzysta czy śpiewający, starając się jak najlepiej odtworzyć słyszany utwór. Poprzez rytmiczne wciskanie odpowiednich kombinacji klawiszy otrzymujemy specjalne punkty oraz noty, które po zakończeniu piosenki są sumowane. Do dyspozycji fanów oddano wszystkie znane już piosenki – liczone w setkach i tysiącach zostały w całości zaimportowane i przerobione pod potrzeby nowego tytułu, nie ma więc konieczności kupowania ich ponownie.

Podobnie jak wcześniej, także i w Rock Band 4 możemy regulować poziom trudności podczas odgrywania koncertów. W zależności od tego czy wybierzemy najłatwiejszą opcję czy też pułap ekspercki, zmienia się prędkość oraz ilość przycisków, które trzeba naciskać w odpowiednim momencie. Dodatkowo swoją notę poprawić można dzięki współpracy z innymi członkami zespołu – Harmonix zaimplementowało w tej odsłonie nowy system, wykrywający np. kontakt wzrokowy między graczami czy ich wspólne kołysanie się w rytm utworu.

Rock Band 4 w wersji na PlayStation 4 cechuje się znacznie poprawioną oprawą graficzną. Dzięki możliwościom ósmej generacji konsol widziane na ekranie postacie są niezwykle realne – tyczy się to zarówno samych członków zespołu, jak i szalejącej u ich stóp widowni. Spory postęp odnotowano także w kwestii animacji – jest znacznie płynniejsza i przypomina to, co można faktycznie zaobserwować na koncertach.

Szczegóły produktu
GRB-4

Opis

PLATFORMA
PS4
STAN
NOWY
RODZAJ GRY
MUZYCZNA KARAOKE
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE
ANGIELSKA
OPAKOWANIE
ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI
ANGIELSKA
WIEK
12+
Opinie
Brak komentarzy
Powiązane produkty
Brak elementów

Menu

Facebook

Ustawienia

Kod QR

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj