CRACKDOWN PL XBOX 360

Crackdown™ należy do nowej generacji gier będących połączeniem akcji i wyścigów, po raz pierwszy w całkowicie trójwymiarowym środowisku. Gracze, badając wszystkie zakątki ogarniętego plagą przestępczości miasta, starają się zaprowadzić w nim sprawiedliwość korzystając ze wszystkich dostępnych środków. Występujący po raz pierwszy w grach tego typu tryb współpracy oraz interaktywny świat, w którym niemal wszystko może służyć jako broń, sprawiają że gracze, przeczesując ulice miasta, będą mogli stworzyć prawdziwie wybuchowy koktajl a...Więcej szczegółów

3XG4520
Używane

19,99 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

 
Więcej informacji

Crackdown™ należy do nowej generacji gier będących połączeniem akcji i wyścigów, po raz pierwszy w całkowicie trójwymiarowym środowisku. Gracze, badając wszystkie zakątki ogarniętego plagą przestępczości miasta, starają się zaprowadzić w nim sprawiedliwość korzystając ze wszystkich dostępnych środków. Występujący po raz pierwszy w grach tego typu tryb współpracy oraz interaktywny świat, w którym niemal wszystko może służyć jako broń, sprawiają że gracze, przeczesując ulice miasta, będą mogli stworzyć prawdziwie wybuchowy koktajl akcji.

Grafika nowej generacji: Korzystając z mocy konsoli Xbox 360, gracze zaprowadzają sprawiedliwość w ogarniętej plagą zbrodni metropolii -- odwzorowanej w ogromnej skali i z pedantyczną dbałością o szczegóły. Wyjątkowy styl prezentacji jest wynikiem zastosowania specjalnej techniki renderowania, która zmienia grę w żywy komiks.
Tryb współpracy, czyli dwa razy więcej akcji: Już na etapie projektu, firma Real Time Worlds starała się stworzyć dynamiczną i wciągającą rozgrywkę w trybie współpracy, w której jest jeszcze więcej akcji, a trup ściele się gęściej.
Trójwymiarowa gra w stylu wolnym: Po raz pierwszy w historii stworzono środowisko miejskie, w którym można przeczesywać wszystkie jego zakątki. Gracze prowadzą wojnę z przestępczymi syndykatami, biorąc udział w pieszych i samochodowych pościgach, z wykorzystaniem wszystkich dróg dostępnych w świecie gry. Panuje całkowita wolność, gdyż to gracz określa, jak najlepiej wypełnić nieliniowe zadania, mając do wyboru mnóstwo różnorakich i kreatywnych sposobów.
Akcja przez wielkie 'A': Dzięki niesamowitym zdolnościom każdego z Agentów, gracze mogą wykorzystywać wszystkie dostępne taktyki i strategie, aby przejąć panowanie nad ulicami miasta. Wraz z rozwojem umiejętności graczy zwiększają się możliwości genetyczne Agentów, co pozwala na pełne wykorzystanie ich potencjału. Gracze mogą biegać z oszałamiającą prędkością, skakać na niewiarygodne odległości, korzystać z niesamowitego uzbrojenia, dokonywać niemożliwych wręcz manewrów podczas jazdy pojazdem, przemieszczać ogromne obiekty oraz miażdżyć przeciwników swoimi ciosami.
Wszechobecna muzyka: Ponad 100 licencjonowanych utworów muzycznych z wielu stylów i gatunków, które nadają dźwiękową tożsamość postaciom i lokacjom w grze. Dzięki nowej generacji przestrzennego dźwięku w standardzie 5.1, gracze, słuchając muzyki i efektów dźwiękowych, będą wiedzieć, który przestępczy syndykat kieruje się w ich stronę.
Środowisko gry jest twoją bronią: Brakuje ci amunicji? Żaden problem. Dzięki przeogromnej liczbie rozmaitych rekwizytów oraz zaawansowanemu systemowi symulacji fizyki, gracze mogą walczyć z przestępczością, używając wszystkiego, co wpadnie im w ręce -- od koszy na śmieci począwszy, przez pojazdy, na innych postaciach skończywszy. W Crackdown efekty działalności gracza pozostają w grze, nawet jeśli oddali się on o kilka przecznic. Jeśli gracz zechce zebrać w jednym miejscu więcej pojazdów, a następnie oddali się po kolejne, to po powrocie jego „dzieło" wciąż będzie na miejscu, gdyż gra przystosowuje się do działań gracza. W Crackdown gracze wykorzystują środowisko niczym wielki zestaw laboratoryjny, w którym możliwości są nieograniczone, a efekty doświadczeń potrafią być bardzo zaskakujące.

 
Opis
PLATFORMA XBOX 360
STAN UŻYWANY
RODZAJ GRY GRY AKCJI / STRZELANINY
WERSJA JĘZYKOWA W GRZE ANGIELSKA
OPAKOWANIE ORYGINALNE PUDEŁKO
WERSJA OKŁADKI ANGIELSKA
WIEK 18+
TRYBY GRY 1 GRACZ

Napisz opinię

CRACKDOWN PL XBOX 360

Crackdown™ należy do nowej generacji gier będących połączeniem akcji i wyścigów, po raz pierwszy w całkowicie trójwymiarowym środowisku. Gracze, badając wszystkie zakątki ogarniętego plagą przestępczości miasta, starają się zaprowadzić w nim sprawiedliwość korzystając ze wszystkich dostępnych środków. Występujący po raz pierwszy w grach tego typu tryb współpracy oraz interaktywny świat, w którym niemal wszystko może służyć jako broń, sprawiają że gracze, przeczesując ulice miasta, będą mogli stworzyć prawdziwie wybuchowy koktajl a...Napisz opinię

 
Comments(0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
Odbiór własny Wejherowo ul. 3 Maja 8A Odbiór własny Wejherowo ul. 3 Maja 8A płatność gotówką oraz przelewem w sklepie Darmowa!
Poczta Polska Priorytet Polecony - płatność z góry Poczta Polska Priorytet Polecony - płatność z góry 1 - 4 dni robocze 11,90 zł
Poczta Polska Polecony -  płatność z góry Poczta Polska Polecony - płatność z góry 2 - 6 dni roboczych 9,90 zł
INPOST Kurier INPOST Kurier 24h - 48h w dniach roboczych 12,00 zł
INPOST Kurier Pobranie INPOST Kurier Pobranie 24h - 48h w dniach roboczych 16,00 zł
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost 24h - 48h w dniach roboczych 9,60 zł
Paczkomaty InPost (za pobraniem) Paczkomaty InPost (za pobraniem) 24h - 48h w dniach roboczych 15,00 zł

* Dla zakupów powyżej 1 000,00 zł lub 99999999kg darmowa dostawa!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie